Friday, August 30, 2013

glasses :)

Mina pole üldse coca-cola jooja. Johannes vahel on. Ma pole ka eriline McDonaldsi fänn, aga Johannes vahel (loe: tihti) on. Vahepeal oli Eestis McDonaldsis kampaania, et kui ostad eine, siis saad coca-cola klaasi tasuta kaasa. Ja mingi aeg nüüd suvel oli Soomes ka selline kampaania. Muidugi pidi Johannes siis eriti tihti McDonaldsis käima. Ta väitis, et talle nii meeldivad nende uute klaaside disainid. Tahtis kõik erinevad klaasid kokku koguda, aga ei jõudnud. Läksime nimelt Eestisse puhkusele..ja enam seda kampaaniat pole. Aga coca-cola klaase on meil juba niigi piisavalt. :) Tegelikult on need head klaasid - mõnusa suuruse ja huvitava kujuga. Ülejäänud klaasid on meil hoopis Nutella klaasid. Ostame alati seda Nutellat, millest jääb pärast triibuline klaas alles. Need on sellised väiksemad, aga armsad. 

//I am not a fan of neither coca-cola nor McDonalds. But Jay is. And when there was a campaign in McDonalds where you could get a free glass if you bought a meal, then Jay was visiting McDonalds pretty much. Now we have an army of coca-cola glasses! These areactually pretty cool!
We also have quite a lot Nutella glasses - we always buy that Nutella that is inside of this cool little glass. :) //No comments:

Post a Comment