Saturday, February 22, 2014

Little surprise ;)

Mu kallis abikaasa üllatas mind eile lillede ja magusaga meie 6.abielukuu puhul. Mul oli aga plaanis teda täna üllatada, sest tema läks hommikul tööle, mul aga oli vaba päev ;) Tegin makaronisalatit, kus kasutasin südamekujulist pastat (Myllyn Parasi toode). Magustoiduks tegin Johannese üht lemmikut torti: trühvlitort. Meie suhte alguses tegin seda päris mitu korda, kui tähistasime oma esimesi koosoleku kuid :D Oh aegu ammuseid :D Täitsa tore oli retsepti meenutada ja uuesti seda torti teha. 

//My husband surprised me with flowers and candies yesterday. Since I had a day off today and he was at work in the morning I decided to surprise him (I had planned that for a while already). So, I made pasta salad (using heart shaped pasta by Myllyn Paras). For dessert I made truffle cake that is one of Jay's favorite. I have made that few times before, too, when we were celebrating our monthly anniversarys at the beginning of our relationship. It was fun to make that cake again :) //
Aga see polnud kõik. Tegin ka puuviljavaagna, kuhu panin keskele sulatatud šokolaadi, et siis südamekujuliste tikukestega puuvilja tükke šokolaadi sisse kasta ja suhu pista :) 

//But that wasn't all. I also made a fruit plate with melted chocolate and heart sticks :) Yum! //
Elutoas sättisin kõik toidud lauale, tõmbasin rulood alla (need on õnneks pimendavad), panin küünlad põlema ja sättisin meie piknikulina maha :) Muidugi panin selga ilusa suvise kleidi ;) Koridori jätsin talle kirja, et ta elutuppa tuleks. Kui ta koju jõudis, siis panin ruttu muusika mängima ja ootasin teda piknikule :) Ta ütles, et nii armas üllatus, nautisime koos head sööki, rääkisime juttu ja kell 17.00 hakkasime Soome-USA hokit vaatama. Soome sai pronksi, jeee :)

//I put all the food on livingroom table, put curtains on (to make room darker), enlighted candles and put a picnic towel on the floor :) I sure had to wear a nice summer dress! I left him a not to come to the livingroom. When he arrived home I quickly put music on and were waiting for him to the picnic :) He said that it was such a sweet surprise. We had a nice lunch together, talked and at 5pm we started watching Finland vs USA hockey game. Finland got a bronze :) Yay! //
Selline see tore päev oli. Unustasin mainida, et kõige esimene asi, mis ma täna hommiku tegin, oli kogu kodu koristamine. Poes käisin ka. Seega täna on tegus päev olnud. Nüüd õhtul tegelesin natuke töö asjadega. Homme on plaanis eelkõige magistritööga tegeleda!
Nüüd aga vaatan mõned youtube'i videod ja siis lähen mehe kaissu raamatut lugema (loen hetkel Veronica Roth'i "Insurgent"i. Niiii hea!!!).

//We had a really nice day! I forgot to mention that I also cleaned the apartment in the morning and had time to go to the shop as well. Later in the evening I did a bit of work stuff. Tomorrow I am planning to concentrate on my master theses. 
But I am going to watch some youtube videos now and then I will join  my husband in bed and read a book (I am currently reading "Insurgent" by Veronica Roth. It's sooo good!!!). //

Pidin ikka piknikul osalejaid jäädvustama ka. Kaks segast valget luike :D
//I had to take a photo of us while having our picnic. We are two crazy white swans :D //

No comments:

Post a Comment