Saturday, May 17, 2014

That weatherrr!!!! :)

Väljas on umbes +20 C kraadi (päikese käes näitab hetkel isegi pea +30 C!). Päike paistab ja nii mõnusalt soe on! Käisin väljas lühikeste käistega ja tundsin, kuidas päike peale hakkas. 
Selline ilm teeb mind nii õnnelikuks ja annab head energiat! See motiveerib tervislikum ja aktiivsem olema (suvi ja bikiinihooaeg ju lähenemas). Ma hakkasin eelmisel nädalal jooksmas käima. Sel nädalal olen kolm korda käinud. Kasutan Endomondot oma teekonna ja aja (ja põletatud  kalorite jms) mõõtmiseks. See isegi turgutab veel enam jooksma :) Ma ei jookse muidugi väga palju praegu korraga, sest mul lihtsalt pole võhma. Iga korraga püüan pikema maa joosta. Küll see võhm sedasi kasvab :)
Peale jooksmise olen niisama kodus toimetanud: eile pesin väliskoridoris treppe, pesin pesu, tegin õhtusööki ja käisin poes. Poest tahtsin osta midagi tervislikumat ning mingeid uusi ja huvitavaid asju hommikusöögiks, sest kui ma söön väga tihti ühte ja sama asja, siis ma tüdinen sellest ära ja see ei isuta mind enam. Eile ostsin maapähklivõid, Nutellat, magusaid hernekaunu (need on nii head snäkid!!!) ja pähkleid. Ma olen viimasel ajal väga palju Reese's Peanut Butter Cup'se söönud. Mõtlesin, et ostan parem pähklivõid ja Nutellat. Määrin neid mõlemat korraga täisterasaiale ning nii saangi ühe magusa hommikusöögi :) Mõnikord lihtsalt tahan hommikul midagi magusat!:P
Täna ma koristasin kodu ligi 2 tundi. Siis tegin Johannesele lõunasööki ning ise sõin Blugaaria jogurtit müsli, banaani, maasikate ja kirssidega. Nii maitsev ja tervislik! Pärast käisin kaubakeskuses, kus ostsin endale jooksmiseks lühikesed püksid, sest kui ilmad soojad on, siis on parem lühikeste pükstega joosta..siis saab samal ajal ehk natukene päevitada ka :) Koju jõudes läksingi kohe jooksma, sest päike lõõmas taevas! Kutsus tagasi õue! Jooksin 3,4 km, mis oli tänaseks piisav, sest kuumus väsitas ikka päris palju! Loodan, et ehk sain natuke pune oma lumivalgele nahale. 
Kodus tegin õhtusöögiks täna frikadellisuppi, mis oli nii hea ja kosutav pärast jooksmist! Nüüd aga hakkan oma lemmiksarju vaatama (Reign ja Modern Family) ning samal ajal söön maasikaid ja kirsse :) Loodan, et homme on sama ilus, soe ja päikeseline ilm! Siis lähen ehk parki pingi peale lugema ja päikest võtma!

//It's so sunny outside, so warm!!! This kind of weather just makes me so happy and positive :) Also it gives more motivation to be healthy and active! After work yesterday I went for a run. I don't run very long distances because I haven't run for a while and it takes time to get used to long distances. I run 3 km yesterday, today 3,4 km. I try to add a bit more every time I am running. Anyway, besides running I was also active at home. I cleaned our outside corridor, made dinner, did some laundry. I also went to the food shop to buy some healthy snacks or something new for breakfast (because I get so easily tired of food if I it too often). So, I bought some Bulgarian yogurt, nuts, Sugar Snaps (MY NEW FAVORITE!), peanut butter and Nutella (not so healthy, I know :D). Some mornings I really want something sweet, so I like to mix peanut butter and Nutella on a wholewheat bread. It's so yummie! I also have a new obsession: Reese's Peanut Butter Cups!!!!! I have been eating them so much lately. Too much! (That's why I bought peanut butter and Nutella). 
When I woke up today I had a nice breakfast and then started cleaning my home. It took me about 2 hours. And then I made lunch for Jay, had a veryyyy delicious lunch myself and went out to the mall. 
In the mall I visited some sport shops and bought myself new running shorts (because the weather is much warmer and I wanted something shorter) and a sport shirt. When I got home I was so eager to go running :) It was sunny and I was hoping to get some tan. I guess I did get some red cheeks at least!
I made a soup for dinner and it was delicious. I am going to watch Reign and Modern Family now and eat some fresh cherries and strawberries :)
Oh how I love sunny and warm weathers! They just give so much energy and happiness! :D //

My delicious lunch today! (Bulgarian yogurt, muesli, strawberries, banana, cherries).

No comments:

Post a Comment