Thursday, November 7, 2013

book review: Wedding Night

Lõpetasin eile Sophie Kinsella raamatu "Wedding Night" lugemise. Seda raamatut ostes teadsin juba ette, et see on selline lõbus lugemine. Nimelt kõik Sophie teosed on kirjutatud hästi armsalt ja läbi huumori. Tema peategelane on alati natuke naiivne, kelle arusaamad ja juhtumised on lõbusas noodis läbi raamatu.
"Wedding Night" on väga kaasakiskuv raamat, selline mõnus öökapi lugemine. Sisu on lühidalt järgmine: Flissi õde Lottie arvab, et ta boyfriend teeb talle abielu ettepaneku. Kui seda aga ei tule ja nad lahku lähevad, siis Lottie on murtud. Nagu lahkuminekute järel alati teeb ta midagi pöörast. Seekord võtab vastu oma teismelise eas esimese armastuse Ben'i abieluettepaneku. Lottie õde Fliss püüab seda takistada, kuid jääb omadega hiljaks. Aga tal on kinnisidee, et ta õde tegi vea. Ja ta püüab elu eest takistada Lottie't oma mehega pulmaööd veetmast. Sest kui nad oma abielu voodis ei kinnita, siis saab abielu hiljem tühistada. Lottie ja Ben sõidavad Kreeka saarele oma pulmaööd veetma ning Fliss korraldab nii, et sealne hotellijuht teeb kõik selleks, et Ben ja Lottie ei saaks hetkegi kahekesi olla. Mis täpselt juhtub, seda ma ette ei taha öelda. Aga koguaeg on kirjutatud paralleelselt Lottie ja Flissi tegemistest. 
Mulle see raamat väga meeldis. Ilmselt juba seetõttu, et olen tuttav Kinsella kirjutamisstiiliga. Ja tema raamatuid on kuidagi turvaline ja kodune lugeda! Mäletan, et kui ma esimest korda ta Shopaholicu sarja 1.osa lugesin, siis ma esialgu ei mõistnud, miks see tegelane nii naiivne ja imelik on. Aga harjusin sellega ruttu ära. Ja nüüd saan aru, et kõik Kinsella tegelased on selles suhtes sarnased. 
Igal juhu soovitan seda raamatut lugeda! Ma sain raamatut lugedes nii palju kõva häälega naerda. Arvan, et mõnikord ongi hea lugeda midagi, mis kõhulihaseid treenib ja lihtsalt hea tuju loob :)

//I just finished reading Sophie Kinsella's book "Wedding Night". It's so funny and cute easy reading. I really enjoyed it. The storyline is so interesting and you can't put the book down before you have read the last page. It's about mistakes in life and also how some people tend to come when something hard comes into their life. It's about two sisters Fliss and Lottie. Fliss always tends to look after her sister. Lottie thinks her boyfriend is going to propose, but she's wrong. They break up and Lottie is miserable. She gets married to her first teenage love Ben and they go to Greek's island to spend their wedding night. But Fills does everything to stop them. If Lottie won't consummate her marriage she can get an annulation. You need to read it yourself to find out how she is trying to stop them and what is happening in the book in general. It's definitely interesting and compelling. //

No comments:

Post a Comment