Thursday, November 21, 2013

white morning!

Täna hommikul, kui ma üles ärkasin, ütles Johannes, et ma aknast välja vaataksin. Teadsin, et see tähendab vaid üht - LUMI!!!! Kahjuks on see selline märg lörts, aga ikkagi valge. Ehk varsti on päris õiget, seda pehmet ja mõnusat lund oodata :)
Ma olen juba (alles) kaks päeva tööl käinud. Täna lähen kolmandat korda. Hästi tore on :):) Nii palju uut õpin seal..kuidas neil kõik toimib, mis materjale kasutavad jne. Lapsed on ka kõik omaette isiksused. Väga lahe! Millalgi võib-olla kirjutan pikemalt ka midagi oma tööst, aga praegu surfan veel natuke netis ringi (lauldes samal ajal "Rudolf the Rednosed Reindeer", mida me jõulupeol laulame). 
Homme juba reede ja siis tuleb nädalavahetus. Naljakas, et olen tööl käinud vaid paar päeva, aga mõte nädalavahetusest, on niiiii mõnus ja relaxing! Töökaaslased unistavad juba jõulupuhkusest...ma ise ka :D
Igatahes, nädalavahetus on ka Johannesel vaba ning see on eriti super. Saame koos aega veeta :)

//When I woke up today, Jay told me to look out of the window. It could have only meant one thing - SNOW! :D It was pretty wet snow, but still white! Snow makes me happy :) 
I have been to work two times, it'll be my third time today. It's really nice there! I like all the other teachers (there are 7 of us, me indcluded). Of course I like the kids too. And everything. The environment is just sooo good :) Happy to be working there! But sure I still love weekends and I like to have days off :D Luckily Jay has this weekend off too, so we can both be at home and just rest together!
I am going now to practice song "Rudolf the Rednosed Raindeer" that is part of our Christmas show. //
'Tis the Season! | via Tumblr

No comments:

Post a Comment