Wednesday, December 18, 2013

just about that

Nii palju aega on viimasest postitusest möödas. Tööpäevadel pole kuidagi aega ning plaanisin nädalavahetusel blogida. Kuid möödunud nädalavahetusel polnud meil mingil imelikul põhjusel Internetti. Seega jäigi blogimata.
Eelmisel reedel käisime Keraval sõpradel külas. Väga tore oli. Sõime head-paremat ja niisama rääkisime juttu. Nädalavahetus möödus suhteliselt vaikselt. Ilmselt kuna netti polnud. Käisin poodides viimaseid jõuluoste tegemas. Ka isa käis meil külas. Üldiselt olin suht kodune. 
Esmaspäev oli pikk ja huvitav. Käisin tööl, pärast tööd läksin koju, olin tund aega kodus (tegin Johannesele süüa ja võtsin oma asjad) ning läksin tagasi töö juurde. Miks? Sest korraldasime meie kallile praktikant Stellale sünnipäeva puhul üllatuspeo :) Dani ja Tanja läksid Stellaga välja sööma ning Stella teadis, et ta läheb edasi Dani juurde. Aga teel sinna ütles Dani, et unustas oma kampsuni tööle ning nad tulidki korra sealt läbi. Me istusime pimedas ja ootasime. Kui nad sisse astusid panime tule põlema ja hüppasime kapitagant välja - SURPRISE :D Stella oli vägggaa üllatunud. Muudkui naeris, raputas pead ja ei saanud sõnagi suust. Meil oli tema jaoks kook ka ja köögis olime katnud laua igasuguse hea kraamiga. Teatasime talle, et täna veedame öö lasteaias :D Meil kõigil olid muidugi magamiskotid ja muu varustus kaasas. Õhtu oli ülitore. Jõime glögi, sõime, mängisime pimedas peitust, vahetasime kingipakke (me tegime loosi ning iga üks tegi kellelegi kingi). Ma sain kingiks kaks raamatut, mille üle olen nii õnnelik. Ma ei tea, kes mu töökaaslastest selle mulle tegi, kui ilmselgelt teadis ta, et mulle meeldib lugeda ;) Öö ise oli väga pikk. Kuulasime ka palju muusikat ja tegime isegi natuke tööasju..nimelt jätsid lapsed kuuse alla jõuluvanale oma kirjad ja küpsiseid ja piima ning põhjapõtradele porgandeid ja vett. Me öösel "sõime" need ära ning jätsime kuuse alla kirja kingitused jõuluvanalt lastele. Öösel kirjutasime kingipakkidele laste nimesid peale.

//I haven't had much time to write recently. Work days are somehow so busy and last weekend I didn't have Internet access. So, it's Wednesday already. Let me remind myself what I was doing last week. Oh yea, on Friday Jay and I visited our friends in Kerava. We had nice time - good food and good company! On the weekend I did some Christmas shopping and rest of the time I was just at home! 
On Monday after work I came home, cooked dinner for Jay, took my stuff and went back to the kindergarten. Why? Because we were throwing a birthday party for Stella. She knew nothing about it! We had everything worked out perfectly. She went to the dinner with Dani and Tanja. And on the way to Dani's home after the dinner they had to stop by at kindergarten because Dani "forgot" her jumper at work. We were hiding in darkness and as soon as Stella stepped in we turned lights on and jumped out shouting SURPRISE! And she really was surprised. Her face was priceless. Awesome! We also had came for her and everybody bought some snacks. We had such a cool time together in the kindergarten whole night. We talked, ate and drank, listened to music, exchanged Secret Santa gifts (everyone got someone's name by lottery and had to make a gift to that person), played hide-and-seek in the darkness and much more. I got two books by Secret Santa. How awesome! I don't know who made me the gift, but she must have known that I love reading!!!! Thank you, Secret Santa! :) We also made some work things.. we wrote names to the giftbags that kids got from the Santa. We left these under the tree and next morning kids had a nice surprise :) The cookies, carrots, milk and water was eaten by Santa and his Raindeers. Besides presents, Santa also left a big letter for the kids. I  think kids were very happy with all that :) //
Otsustasime kõik magada Vaikses toas (Quiet room) põrandal ning vaadata magama jäädes Notting Hilli. Ma jäin suht kiirelt magama, kui ärkasin selle peale, et Ksenia tahtis filmi poole pealt kinni panna, kuid Milla ja Jessi tahtsid edasi vaadata. Lõpuks kolisid Milla ja Jessi hoopis teise tuppa ja vaatasid seda filmi edasi. Ma ei maganud sel öösel tegelikult eriti üldse, sest ma ei saanud magamiskoti sees ju laiutada nagu tavaliselt harjunud olen. Hommikul ärkasime 7.30, et enne uste avamist hambad pesta, voodid ära koristada ja riided vahetada. Minu vahetus hakkas alles 9.15, seega oli põhimõtteliselt 1 tund ja 45 minutit varem tööl :D Sõin niisama köögis, olin netis ja mõtlesin, kuidas tahaks magada :D Tööpäev venis ka ja me olime kõik ikka päris väsinud. Kui eile koju jõudsin, siis tõesti olin väsinud. Magama sain aga alles kl 22.00 ning täna ärkasin 7.00 ning olin ikka väsinud. Püüan täna õhtul varem magama minna, ehk saan siis homseks korralikult välja puhata.

//We slept on the floor in Quiet room, falling asleep watching Notting Hill :D I didn't get much sleep because I didn't have much space in my sleeping bag. I am used to sleeping my legs in god knows what direction. Lol. Next morning we woke up at 7.30am and surely we were all so tired. My work shift started at 9.15am, so I had some free time...I was just eating in the kitchen, chatting with others and so on.. The day was quite long. When I came home I was really tired. But I had some things to do, so I didn't get to go to bed until 10pm. And when I woke up today at 7am I was still very tired. But I will go to bed earlier tonight and hopefully I can fully rest and I will be bright and full of energy tomorrow :)//

No comments:

Post a Comment