Thursday, March 28, 2013

hetk unelemiseks

Lõpuks ometi on neljapäeva õhtu. See tähendab seda, et homme on suur reede. Plaanin mune värvida. Samuti saan vanaemaga kokku, käime poodides ja siis tuleme minu juurde. Seega homne päev on sisustatud. Laupäeval saan kokku Elisega, kes lõpuks ometi on suutnud Taanist korraks kodumaad külastama tulla. Usun, et meil saab väga kihvt päev olema!
Johannes on kahjuks pühade ajal tööl. Igatsen teda nii väga!!!! Täna oli mul tuju natuke halb ka, kuna korteriotsingud venivad..mitte et me ei näeks vaeva, aga Soomes liigub kõik nii aeglaselt. Ja nüüd siis need pühad ka vahel! :/ Kui varem otsisime korterit teadmisega, et lahe oleks see enne suve saada, siis nüüd on meil tuli takus. Ideaalne oleks 1.maiks. Kuu aega korteri hankimiseks tundub väga lühike aeg olevat, aga lootust ei tohi kaotada! Tuleb olla positiine. Kui ei saa 1.maiks, siis ehk saab maikuu jooksul... Tahan, et Johannes ei peaks enam oma korterikaaslasega koos elama, vaid saaks oma kodus olla..koos minuga muidugi! Ülikoolis saavad loengud mul läbi juba 14.mai. Millalgi pärast seda on ka geomeetria eksam. Soome keele eksam toimub ka mais. Loodan, et kõik toimuvad samal nädalal. Kui ülikooliga ühel pool, siis saangi Soome suve nautima minna!
Oeh, tundub, et seekordne postitus pole eriti sisukas...pigem selline unistav vaade lähitulevikku :) Aga ka seda tuleb vahel endale lubada! 

Siin on põhjus, miks ma tahan Soome kolida: tahan olla enda mehega koos...tahan igal õhtul tema kaisus magama jääda ja igal hommikul tema kõrval üles ärgata!
532433_379406645447749_1589954550_n_large

No comments:

Post a Comment