Wednesday, March 20, 2013

pinterest

Ma ükspäev blogisin selle kohta, et Photopoint jagas 10 000 kliendile sooduskuponge, millega saab 21 pilti tasuta ilmutada. Mul tuli täna meelde, et homme on viimane päev nende ilmutamiseks. Seega ma asusungi nüüd ilmutamiseks pilte valima. Kuna ma ilmutan fotosid suhteliselt tihti ja regulaarselt, siis hetkel polegi mul üldse palju pilte, mida tahaks ilmutada. Tõsiselt kaua otsisin. Aga kuna tasuta saab, siis vahet pole, mis pildid need on. Kahju ainult, et preagu polnud kogunenud arvutisse pilte, miad tegelikult ka tahaks väga ilmutada ja fotoalbumisse panna. Aga mõned sain ikka. Üleüldse ma pole viimasel ajal eriti pilte teinud. Endast ja Johannesest pole me jõuludest saati koos pilti teinud :( Seda tuleb muuta! Aga pean endale ruttu uue fotoalbumi ostma. Tean, et kui need 21 fotot, mis ma tellisin, kohale jõuavad, siis vaid mõni üksik neist mahub mu vanasse albumisse. Pean endale millalgi uue muretsema :P

Muide, veetsin täna aega Pinterestis. Mulle meeldivad sealsed diy (do it yourself) ideed. Ehk katsetan varsti mõnda neist järele ning annan blogis teada, kuidas õnnestus :)
Pinterestist leiab muide ka väga lahedaid ja huvitavaid retsepte. Selliseid natuke teistsuguseid :) Ehk katsetan ka mõna neist!

I blogged about photos the other day and how I got a 21 free photo developing cupong. So, I remembered that tomorrow is the last day to place an order. So, I opened a photoalbum on my laptop to decide which photos I want to be developed. But the thing is that I haven't taken photos for a while and so I don't have many photos that I want to be developed. But I managed to get 21 photos together and I placed an order. Now I only need a new photoalbum because my current one is getting full very soon!

I spent some time on Pinterest today. I found really awesome diy photos and ideas. I cannot wait to try them out. I will definitely blog about it too. There are also very interesting food recipes in Pinterest. I might try out some of these too ;)

Till I try some of the diy ideas out, here's an idea for you how to make your pants look more unique!

No comments:

Post a Comment